Konvejeriai

Naudodami kokybišką techniką ir medžiagas pagal inžinerinius brėžinius pradedame palengvinti ir optimizuoti krovinių, siuntinių ir panašių daiktų transportavimą konvejeriais.


Juostiniai

Vienas labiausiai paplitusių konvejerių tipų dėl pavarų universalumo greičio ir montavimo vietos atžvilgiu. Šie konvejeriai gali būti tiesūs arba lenkti, konvejeris skirtas iš vieno galo produktą perkelti į kitą.

Juostiniai konvejeriai perkelia produktus iš vieno galo į kitą naudodamos juostą, sumontuotą ant arti vienas kito esančių ritinėlių arba kietos plokštės. Šie konvejeriai gali būti tiesūs arba lenkti, pavaros gali būti suprojektuojamos skirtingose vietose, įvairių greičių, dėl tokio universalumo tai vienas iš labiausiai paplitusių konvejerių tipų.

Gravitaciniai

Vienas paprasčiausių ir galingiausių konvejerių tipų, produktą perkeliantys gravitacijos ir integruotų ritinėlių pagalba. Puikus sprendimas linijos efektyvinimui.

Gravitaciniai konvejeriai tai konvejeriai, kuriuose produktai iš vienos vietos į kitą perkeliami gravitacijos jėga. Ant konvejerio sumontuoti ritinėliai sukasi ir stumdomi objektai slysta. Kadangi gravitaciniai konvejeriai yra vienas paprasčiausių konvejerių tipų, jie yra puikus atspirties taškas įvairių įrenginių efektyvumo didinimui.

Moduliniai

Sudėtingesnė konvejerių sistema skirta skirtingų konvejerių tipų derinimui, judantis konvejerio paviršius tinkamas įvairių formų ir tekstūrų produkcijai, o porėtos juostos paviršius gali būti naudojamas net skystos tekstūros nukreipimui.

Moduliniai konvejeriai yra sudėtingesnė konvejerių rūšis, sistema. Derinant modulius su skirtingų tipų konvejeriais, galima praktiškai atlikti trimatį judėjimą. Jų judantis paviršius puikiai tinka įvairių formų ir tekstūrų produktams, be to porėtas juostos paviršius gali būti panaudotas skysčiams nutekėti.

Grandininiai

Tai sustiprintos konstrukcijos įrenginiai naudojami didesnio svorio ir dydžio produktų perkėlimui, gali būti L, Z ar kitos formos. dažniausiai naudojami sąvartynuose, logistikos centruose, gamybos linijose ir pan.

Grandininiai konvejeriai dažniausiai naudojami sąvartynuose, logistikos centruose, gamybos linijose, atliekų ir pakuočių rūšiavimo centruose. Tai yra sustiprintos konstrukcijos įrenginiai ir naudojami didesnio svorio ir dydžio produktų transportavimui / perdavimui į reikiamą zoną, gamybos liniją ar kitą įrengimą. Dėl unikalios konstrukcijos gali būti L, Z ar kitos formos.

Sraigtiniai

Šio tipo konvejeriams būdingas automatinis reguliavimas su galinėmis veleno jungtimis, paviršius dengiamas cinku ar teflonu (maisto pramonei).

Sraigtiniai konvejeriai – dažniausiai naudojami transportuoti, perkrauti įvairius birius produktus bei medžiagas. Gali būti naudojami vertikaliai, horizontaliai arba reikiamu kampu. Tai puikus sprendimas norint transportuoti, perkrauti ir atskirti: nuotekų dumblą, cementą, grūdus, maisto produktus, medienos drožles ar granules, keramikos miltelius, smėlį, žvyrą ir inertines medžiagas, plastiko granules ir PVC miltelius ir kita. Šio tipo konvejeriuose yra įrengtas automatinis reguliavimas ir galinės veleno jungtys, jie gali būti dengti cinku ar teflonu, kas labai aktualu maisto pramonėje. Šio tipo konvejeriai nereikalauja didelės priežiūros, juos lengva susirinkti.

Spiraliniai akumuliavimo

Įrenginys skirtas subalansuoti konvejerių sistemai, efektyvumui išgauti visų rūšių pramonės šakose.

Akumuliavimo sprendimus galima naudoti visų rūšių produktams ir pramonės šakoms. Naudojami efektyvumo didinimui subalansuojant greičio skirtumus gamybos linijose, apdorojant gaminius su laiko uždelsimu arba kaupiant gaminius, kai procesas vyksta su pertrūkiais.


Dėl Jums reikiamų produktų susisiekite su mumis!