Paslaugos

Projektuojame, gaminame ir montuojame aukštos kokybės ir standartų gamybines linijas, periferinę įrangą bei nestandartinius įrenginius. Mūsų paslaugos apima linijų automatizavimą ir modernizavimą, jau veikiančiose gamyklose, taip pat naujos įrangos ir gamybos sistemų modernizavimo sprendimus besikuriančiose industrijose.


Inžinerinės paslaugos

Teikiame inžinerijos paslaugas, kurios yra neatsiejama automatizavimo sprendimų ir įrangos kūrimo proceso dalis, o taip pat ir atskira paslauga. Mūsų kvalifikuotų inžinierių komanda, naudodama “SOLIDWORKS” ir kitą modernią programinę įrangą, sukurs įvairių pramoninių įrenginių brėžinius, 2D ar 3D modelius, vizualizacijas, atitinkančias techninės užduoties ir gamybos poreikius.

Inžineriniai ir koncepciniai sprendimai išbandomi naudojant fizikinius modeliavimo ir simuliavimo instrumentus, kad būtų užtikrintas aukščiausias našumo ir kokybės standartas.

Montavimo darbai

Kvalifikuoti specialistai montuoja ir įdiegia sistemas, įrenginius gamykloje, atlieka reikalingas simuliacijas. Tinkamas linijų ir sistemų instaliavimas itin svarbus įrangos ilgaamžiškumo veiksnys. Mūsų komanda greitai, kokybiškai ir efektyviai atlieka montavimo darbus, specialistai geba montuot, instaliuoti kito gamintojo įrenginius, atlieka užsakomąją instaliavimo paslaugą.

Gamyba

Naudodami  sertifikuotas medžiagas ir technologijas galime pagaminti atskirus įrenginius, gamybos linijas ir kitą įrangą ar detales

Projektiniai brėžiniai, modeliai yra lengvai transformuojami ir gali būti koreguojami pagal klientų išsakytus poreikius ir pastabas. Brėžiniai į gamybos etapą perduodami tik gavus kliento patvirtinimą.

Turime visą reikiamą technologinę gamybinę įrangą dalims ar detalėms išpjauti, suvirinti, nudažyti, surinkti bei išbandyti, taip pat – kvalifikuotų specialistų (tekintojai, suvirintojai ir kt.) grandinę, kuri užtikrina greitą, kokybišką ir nepertraukiamą užduoties atlikimą, kokybės standartus.

Aptarnavimas

Teikiame pramonės įrenginių serviso ir priežiūros paslaugas. Bendrovėje susibūrusi kvalifikuota specialistų komanda, pasiruošusi operatyviai suteikti įrenginių atnaujinimo, remonto bei techninės priežiūros paslaugas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę visose Lietuvoje.

Aptarnaujame:

• Konvejerinių sistemų ir įrenginių mechanika

• Kitų mechaninių įrenginių priežiūra ir remontas

• Hidraulinių sistemų servisas

• Vamzdynų priežiūra, profilaktika, remontas, montavimas

• Automatikos remontas

• Aukštuminiai darbai

Projektų vystymas

Didelį dėmesį skiriame įsiklausymui į kliento poreikius. Todėl gebame unikalius ir nestandartinius užsakymus įgyvendinti nuo brėžinio iki galutinio produkto.

Dalį projekto technologinių operacijų atliekame subrangos pagrindu. Galime pasiūlyti aukštos kokybės subrangos paslaugas

Laiko patikrinta išvada- bendradarbiavimas yra galingesnis už konkurenciją. Dirbdami kartu, derindami puikias idėjas ir patirtį – galime rasti geriausius sprendimus. Galime pasiūlyti aukštos kokybės subrangos paslaugas


Kitos paslaugos


Giluminis vandens gręžinių gręžimas

Gręžimo darbai atliekami trejomis staklėmis POWER, KAMAZ, 3A3 (Maz) giluminio gręžimo staklėmis. Vandens Išgavimo gylis 30- 300 m. Taip pat atliekama geoterminių gręžinių šildymui gręžimas, kerno ėmimas, gręžtinių pamatų gręžimas.

Vamzdynų tiesimas

Įvairių technologinių vamzdynų projektavimas, gamyba, montavimas, izoliavimas. Atliekame plieno vamzdynų: nerūdijančio plieno, aliuminio, plieninių ir plastikinių (PE, PVC, PPR) vamzdynų montavimus.

Metalo šratavimo ir dažymo paslaugos

Metalo gaminių, metalo konstrukcijų dažymas. Smėliasrautis valymas, Būgninis šlifavimas, valymas ir kt.


Dėl Jums reikiamų paslaugų susisiekite su mumis!