Robotinės sistemos

Nūdienos sparčioje gamybos aplinkoje komplektavimo ir pakavimo operacijos iš pakuotojų reikalauja daug: nepertraukiamo greičio, tikslumo ir vikrumo. Nesvarbu ar jie rinktų ir pakuotų nepatogios formos, ar mišrių krovinių padėklus. Robotizacija šias užduotis padeda atlikti nuosekliai, dideliu greičiu ir be pertraukos.

Atliekame Robotizuotų sistemų diegimą gamybos procesuose. Turima įmonės patirtis leidžia dalį procesų automatizuoti.


Paletavimas

Gatavos produkcijos robotizavimas – dėžių, maišų, paketų, pakuočių, butelių, talpyklų ir pan. Krovimo ant / nuo palečių sprendimai. Tokie sprendimai efektyvina procesą, taupo kaštus, paprastina logistikos ir sandėlio apskaitą.

Pakavimas

Siekiant padidinti našumą, siūloma naudoti specialią programinę įrangą, tam, jog būtų galima koordinuoti ir sinchronizuoti kelių robotų darbą, kurie linijose per minutę surenka ir supakuoja reikiamą vienetų skaičių. Toks automatizavimas atpigina laiko, žmogiškojo faktoriaus ir rankų darbo išteklius.

Imu / dedu

Efektyvūs detalių ar gaminių sudėjimo, surinkimo ar pakavimo sprendimai įvairioms pramonės sritims. Platus 2D ir 3D vaizdo atpažinimo sistemų panaudojimas (“įstatome robotams akis”). Plačios sąsajų galimybės su kitais gamybos įrenginiais, tokiais kaip pvz.: CNC staklės ar kitomis mechatronikos sistemomis.

Įrenginių priežiūra (užkrovimas / nukrovimas)

Įrenginių priežiūra (užkrovimas/nukrovimas)- tai darbas, kuris reikalauja intensyvaus žmogaus kūno nusidėvėjimo. Robotai užtikrina 24 valandų nepertraukiamą gamybą, daugialypį darbą tarp celių, dalių pakrovimą ir iškrovimą bei galimybę sujungti iki aštuonių staklių.

Gamybos proceso robotizavimas

Robotizuotos sistemos pritaikomos įvairiuose gamybos procesuose: medžiagų apdirbimui (pjovimui, frezavimui, gręžimui, šlifavimui etc.), metrologijai ir matavimo prietaisų panaudojimui, skenavimui, pozicionavimui etc. Robotų sistemos gali būti įdiegtos ten, kur yra ekstremalios arba žmogui nepalankios sąlygos: aukšta arba žema temperatūra, dulkės, oro tarša (liejyklose, kepyklose, šaldytuvuose, cheminių medžiagų poveikio aplinkose). Robotai gali kelti ir itin didelių, ir labai mažų svorių gaminius, preciziškai perduoti juos tarp gamybos procesų arba tiesiog eliminuoti monotoniškus žmogaus darbus ir veiklas.

Robotizuotas dažymas / lakavimas

Robotai dažymo, lakavimo ar kitoms paviršių padengimo skysčiais operacijoms atlikti. Yra itin tikslūs ir ženkliai taupo medžiagas. Gali vienu metu naudoti kelias spalvas ar komponentus, taip pat dirbti sprogiose ar agresyviose aplinkose.

Robotizuotas suvirinimas

Robotizuotos suvirinimo darbo vietos su automatiniais detalių tiekimo mechanizmais, papildomais pozicionavimo stalais, suvirinimo komponentų laikikliais (konduktoriais).


Robotinių sistemų priedai


Griebtuvai

Prie roboto rankos galima pritvirtinti įvairių rūšių griebtuvus, atsižvelgiant į imamo gaminio pobūdį ir paviršių. Griebtuvai gali būti su siurbtukais ar „kempinėmis“, kuriomis objektai imami naudojant vakuumą, ar su mechaniniais „pirštais“, ar su jautriais silikoninio paviršiaus „pirštais“ , skirtais trapesniems objektams ir t.t. Kiekvienu atveju, įvertinę techninės užduoties sąlygas pateiktume detalų griebtuvo pasiūlymą.

Saugos tvorelės

Saugos tvorelės įrengiamos siekiant apsaugoti darbuotojus nuo sužalojimų, galinčių atsirasti, jei dirbant robotinei įrangai būtų patekta į roboto darbo zoną. Tai paprastos konstrukcijos, kurios žymi teritoriją ir saugo ją nuo nelaimingų atsitikimų. Esant poreikiui galime tiekti ir montuoti saugos užuolaidas ir kitus daviklius, reikalingus bendram saugos sistemos efektyvumui.

Postamentai ir tvirtinimo plokštės

Postamentas ar tvirtinimo plokštė – tai statinė konstrukcija, naudojama roboto rankai tvirtinti. Jie yra tvirti, kad atlaikytų tiek roboto rankos, tiek gaminių, kuriuos ji perkelia, judėjimą ir svorio spaudimą. Postamento aukštis ir kiti parametrai, kiekvieną kartą nustatomi priklausomai nuo projekto sprendimo specifikacijos.


Dėl Jums reikiamų produktų susisiekite su mumis!